ZebraPWR-WUA5V6W0WW Zebra power supply, USB
Descrizione
Zebra power supply — labelprinter voor dagelijks professioneel gebruik
De Zebra power supply is een labelprinter van ZEBRA voor bedrijven die snel en consistent etiketten willen printen. Dit model past bij retail, magazijn en logistiek en biedt aansluitingen: USB A.
Caratteristiche
- Aansluitingen: USB A
- Meegeleverd: Adapter clips (EU, UK, US, AU)
- Producttype: Power supply
- Input: 100-240 V
- Specificatie 3: 0.2 A
- Output: 5.2 V
- Specificatie 5: 1.2 A
- Apart bestellen: connection cable (USB)
Specifiche tecniche
| Producttype | Power supply |
|---|---|
| Aansluitingen | USB A |
| Input | 100-240 V |
| Specificatie 3 | 0.2 A |
| Output | 5.2 V |
| Specificatie 5 | 1.2 A |
| Meegeleverd | Adapter clips (EU, UK, US, AU) |
| Apart bestellen | connection cable (USB) |
| Artikelcode | sypsaw |
| Origineel artikelnummer | PWR-WUA5V6W0WW |
| Merk | ZEBRA |
| Categorie | Etiketten printers |
| Subcategorie | Toebehoren |
| Garantie | 1 maanden |
| Gewicht | 0.1370 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Recensioni
0/5
Nessun commento trovato
Aggiungi il tuo commentoCan we help?
Visti di recente







