ZebraPWR-WUA5V6W0WW Zebra Netzteil, USB
Beschreibung
Zebra power supply — labelprinter voor dagelijks professioneel gebruik
De Zebra power supply is een labelprinter van ZEBRA voor bedrijven die snel en consistent etiketten willen printen. Dit model past bij retail, magazijn en logistiek en biedt aansluitingen: USB A.
Eigenschaften
- Aansluitingen: USB A
- Meegeleverd: Adapter clips (EU, UK, US, AU)
- Producttype: Power supply
- Input: 100-240 V
- Specificatie 3: 0.2 A
- Output: 5.2 V
- Specificatie 5: 1.2 A
- Apart bestellen: connection cable (USB)
Technische Daten
| Producttype | Power supply |
|---|---|
| Aansluitingen | USB A |
| Input | 100-240 V |
| Specificatie 3 | 0.2 A |
| Output | 5.2 V |
| Specificatie 5 | 1.2 A |
| Meegeleverd | Adapter clips (EU, UK, US, AU) |
| Apart bestellen | connection cable (USB) |
| Artikelcode | sypsaw |
| Origineel artikelnummer | PWR-WUA5V6W0WW |
| Merk | ZEBRA |
| Categorie | Etiketten printers |
| Subcategorie | Toebehoren |
| Garantie | 1 maanden |
| Gewicht | 0.1370 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Schlagworte
Bewertungen
0/5
Kein Bewertungen
Ihre Bewertung hinzufügenCan we help?
Zuletzt angesehen







