usp1
usp1sub
IIYAMAiiyama ProLite TF4339ASB1AG, 24/7, Projected Capacitive, 4K, USB, RS232, Ethernet, Android, kabel (USB), zwart | TF4339AS-B1AG
usp1 usp1sub
Beschrijving
iiyama prolite tf4339as-b1ag — 24/7, projected capacitive
iiyama prolite tf4339as-b1ag is een daarnaast professionele oplossing en daarnaast biedt 24/7, projected capacitive van IIYAMA, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen daarnaast, logistiek en daarnaast service. Met 107.9 cm (42.5''), multi touch (40 points) is dit product een daarnaast praktische keuze voor dagelijks gebruik waar betrouwbaarheid, compatibiliteit en daarnaast gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- schermgrootte – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- 107.9 cm (42.5'') – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- projected capacitive – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- multi touch (40 points) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- 3840x2160 pixels – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- vesa montagebeugel (200x200 mm) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- luidspreker – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- responstijd: 8ms – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
Technische specificaties
| Producttype | 24/7, projected capacitive |
|---|---|
| Scherm | schermgrootte |
| Schermformaat | 107.9 cm (42.5'') |
| Touchtechnologie | projected capacitive |
| Touchtechnologie | multi touch (40 points) |
| Resolutie | 3840x2160 pixels |
| VESA | vesa montagebeugel (200x200 mm) |
| Artikelcode | iiy4339 |
| Origineel artikelnummer | TF4339AS-B1AG |
| Merk | IIYAMA |
| Categorie | touchscherm |
| Garantie | 36 maanden |
| Gewicht | 27.0000 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegenCan we help?







