BIXOLONBixolon SLP-DX223, 12 dots/mm (300 dpi), USB, USB Host, BT, donkergrijs | SLP-DX223BG
Beschrijving
bixolon slp-dx223 — 12 dots/mm (300 dpi), usb
bixolon slp-dx223 is een daarnaast professionele oplossing en daarnaast biedt 12 dots/mm (300 dpi), usb van BIXOLON, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen daarnaast, logistiek en daarnaast service. Met resolutie: 12 dots/mm (300 dpi), mediabreedte (max): 60 mm is dit product een daarnaast praktische keuze voor dagelijks gebruik waar betrouwbaarheid, compatibiliteit en daarnaast gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- direct thermisch – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- resolutie: 12 dots/mm (300 dpi) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- mediabreedte (max): 60 mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- printbreedte (max.): 56mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- diameter rol (max.): 130 mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- snelheid(max): 100 mm/sec. – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- usb (type b) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- usb host – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
Technische specificaties
| Producttype | 12 dots/mm (300 dpi), usb |
|---|---|
| Printtechnologie | direct thermisch |
| Resolutie | 12 dots/mm (300 dpi) |
| Mediabreedte (max) | 60 mm |
| Printbreedte (max.) | 56mm |
| Diameter rol (max.) | 130 mm |
| Snelheid(max) | 100 mm/sec. |
| Artikelcode | bixdx223bg |
| Origineel artikelnummer | SLP-DX223BG |
| Merk | BIXOLON |
| Categorie | etiketten printers |
| Garantie | 36 maanden |
| Gewicht | 1.4000 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegenCan we help?







