BIXOLONSLP-DX220G/BEG-BIXOLON SLP-DX220, 8 dots/mm (203 dpi), USB, USB Host, RS232, donkergrijs
Toon alle:
BIXOLON SLP-DX220 Version
usp1_maintitle usp1_subtitle
usp2_maintitle usp2_subtitle
usp3_maintitle usp3_subtitle
usp4_maintitle usp4_subtitle
Beschrijving
bixolon slp-dx220 — 8 dots/mm (203 dpi), usb
bixolon slp-dx220 is een daarnaast professionele oplossing en daarnaast biedt 8 dots/mm (203 dpi), usb van BIXOLON, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen daarnaast, logistiek en daarnaast service. Met resolutie: 8 dots/mm (203 dpi), mediabreedte (max): 60 mm is dit product een daarnaast praktische keuze voor dagelijks gebruik waar betrouwbaarheid, compatibiliteit en daarnaast gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- direct thermisch – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- resolutie: 8 dots/mm (203 dpi) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- mediabreedte (max): 60 mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- printbreedte (max.): 54mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- diameter rol (max.): 130 mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- snelheid(max): 152 mm/sec. – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- black mark sensor – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- gap sensor – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
Technische specificaties
| Producttype | 8 dots/mm (203 dpi), usb |
|---|---|
| Printtechnologie | direct thermisch |
| Resolutie | 8 dots/mm (203 dpi) |
| Mediabreedte (max) | 60 mm |
| Printbreedte (max.) | 54mm |
| Diameter rol (max.) | 130 mm |
| Snelheid(max) | 152 mm/sec. |
| Artikelcode | bixdx220g |
| Origineel artikelnummer | SLP-DX220G/BEG |
| Merk | BIXOLON |
| Categorie | etiketten printers |
| Garantie | 36 maanden |
| Gewicht | 2.4560 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegenCan we help?



















