usp1
usp1sub
HoneywellHoneywell PX65A 8 dots/mm (203 dpi), rewind, LTS, disp. (kleur), Ethernet, WLAN, multi-IF | PX65A02000010200
usp1 usp1sub
Beschrijving
honeywell px65 — 8 dots/mm (203 dpi), peeler
honeywell px65 is een daarnaast professionele oplossing en daarnaast biedt 8 dots/mm (203 dpi), peeler van HONEYWELL, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen daarnaast, logistiek en daarnaast service. Met 8 dots/mm (203 dpi), mediabreedte (max): 170 mm is dit product een daarnaast praktische keuze voor dagelijks gebruik waar betrouwbaarheid, compatibiliteit en daarnaast gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- thermal transfer – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- 8 dots/mm (203 dpi) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- mediabreedte (max): 170 mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- printbreedte (max.): 167.4 mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- snelheid(max): 225 mm/s – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- peeler – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- rewinder – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- label taken sensor – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
Technische specificaties
| Producttype | 8 dots/mm (203 dpi), peeler |
|---|---|
| Printtechnologie | thermal transfer |
| Resolutie | 8 dots/mm (203 dpi) |
| Mediabreedte (max) | 170 mm |
| Printbreedte (max.) | 167.4 mm |
| Snelheid(max) | 225 mm/s |
| Kenmerk | peeler |
| Artikelcode | intpx65-9 |
| Origineel artikelnummer | PX65A02000010200 |
| Merk | HONEYWELL |
| Categorie | etiketten printers |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht | 19.3540 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegenCan we help?











