Je winkelwagen is momenteel leeg
De Honeywell PX65A is een labelprinter met thermische overdracht en heeft een afdrukresolutie van 8 stippen/mm (203 dpi). De maximale mediabreedte is 170 mm en de maximale afdrukbreedte is 167,4 mm. Met een maximale afdruksnelheid van 225 mm/seconde is de
honeywell px65 is een daarnaast professionele oplossing en daarnaast biedt 8 dots/mm (203 dpi), peeler van HONEYWELL, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen daarnaast, logistiek en daarnaast service. Met 8 dots/mm (203 dpi), mediabreedte (max): 170 mm is dit product een daarnaast praktische keuze voor dagelijks gebruik waar betrouwbaarheid, compatibiliteit en daarnaast gebruiksgemak belangrijk zijn.
| Producttype | 8 dots/mm (203 dpi), peeler |
|---|---|
| Printtechnologie | thermal transfer |
| Resolutie | 8 dots/mm (203 dpi) |
| Mediabreedte (max) | 170 mm |
| Printbreedte (max.) | 167.4 mm |
| Snelheid(max) | 225 mm/s |
| Kenmerk | peeler |
| Artikelcode | intpx65-9 |
| Origineel artikelnummer | PX65A02000010200 |
| Merk | HONEYWELL |
| Categorie | etiketten printers |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht | 19.3540 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |