IIYAMAiiyama ProLite IDS, 24/7, 4K, USB, RS232, Ethernet, WLAN, Android, kabel (RS232), zwart | LH5065UHSB-B1AG
Toon alle:
iiyama ProLite LFDs Version
Beschrijving
iiyama prolite lh5065uhsb-b1ag — 125,7 cm (49
iiyama prolite lh5065uhsb-b1ag is een daarnaast professionele oplossing en daarnaast biedt 125,7 cm (49 van IIYAMA, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen daarnaast, logistiek en daarnaast service. Met 16:9, 125 is dit product een daarnaast praktische keuze voor dagelijks gebruik waar betrouwbaarheid, compatibiliteit en daarnaast gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- 16:9 – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- schermgrootte – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- 125 – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- 7 cm (49,5'') – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- resolutie: 3840x2160 pixels – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- vesa montagebeugel (400x400 mm) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- luidspreker – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- responstijd: 9.5ms – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
Technische specificaties
| Producttype | 125,7 cm (49 |
|---|---|
| 16 | 9 |
| Scherm | schermgrootte |
| Minimale afname | 125 |
| Schermformaat | 7 cm (49,5'') |
| Resolutie | 3840x2160 pixels |
| VESA | vesa montagebeugel (400x400 mm) |
| Artikelcode | iiylh5065 |
| Origineel artikelnummer | LH5065UHSB-B1AG |
| Merk | IIYAMA |
| Categorie | scherm (non-touch) |
| Garantie | 36 maanden |
| Gewicht | 14.8500 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegenCan we help?









