55001-90002 - Bonnenrollen, Heipa, thermisch papier, 112 mm, 100 mm, 25,4 mm, wit
Toon alle:
Categorieën
Beschrijving
ontvangstbewijzen — heipa, thermisch papier
ontvangstbewijzen daarnaast is een daarnaast professionele oplossing en daarnaast biedt heipa, thermisch papier van HEIPA, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen daarnaast, logistiek en daarnaast service. Met breedte rol: 112 mm, len daarnaastgte: 120 m is dit product een daarnaast praktische keuze voor dagelijks gebruik waar betrouwbaarheid, compatibiliteit en daarnaast gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- heipa – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- thermisch papier – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- breedte rol: 112 mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- lengte: 120 m – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- diameter rol: 100 mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- diameter van de kern: 25.4 mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- gramgewicht: 55 g – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- kenmerken: vrij van bisphenol a – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
Technische specificaties
| Producttype | heipa, thermisch papier |
|---|---|
| Kenmerk | heipa |
| Printtechnologie | thermisch papier |
| Breedte rol | 112 mm |
| Lengte | 120 m |
| Diameter rol | 100 mm |
| Diameter van de kern | 25.4 mm |
| Artikelcode | bop238af |
| Origineel artikelnummer | 55001-90002 |
| Merk | HEIPA |
| Categorie | verbruiksartikelen |
| Garantie | 0 maanden |
| Gewicht | 0.7550 kg |
| Verpakkingseenheid | 12 |
| Minimale afname | 12 |
Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegenCan we help?











