
TerugHomeTagsZebra CS60 AccessoryBIXOLON SPP-R310, 8 dots/mm (203 dpi), USB, RS232, BT (iOS) | SPP-R310iak5/BEG
Art: SPP-R310iak5/BEGEAN: 8809794034091
BIXOLON SPP-R310, 8 dots/mm (203 dpi), USB, RS232, BT (iOS) | SPP-R310iak5/BEG
Toon alle:
BIXOLON SPP-R310 Version
Uitstekende Klantenservice
High-Quality Products
Leider in Industriële Oplossingen
1.000.000+ Products in Stock
Zakelijke staffelprijzen op aanvraag.
Bestel vóór 17:00 en we verzenden vandaag nog
Beschrijving
bixolon spp-r310 — 8 dots/mm (203 dpi), usb
bixolon spp-r310 is een daarnaast professionele oplossing en daarnaast biedt 8 dots/mm (203 dpi), usb van BIXOLON, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen daarnaast, logistiek en daarnaast service. Met resolutie: 8 dots/mm (203 dpi), mediabreedte (max): 80 mm is dit product een daarnaast praktische keuze voor dagelijks gebruik waar betrouwbaarheid, compatibiliteit en daarnaast gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- direct thermisch – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- resolutie: 8 dots/mm (203 dpi) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- mediabreedte (max): 80 mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- printbreedte (max.): 72 mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- diameter rol (max.): 50mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- snelheid(max): 100 mm/s – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- usb – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- rs232 – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
Technische specificaties
| Producttype | 8 dots/mm (203 dpi), usb |
|---|---|
| Printtechnologie | direct thermisch |
| Resolutie | 8 dots/mm (203 dpi) |
| Mediabreedte (max) | 80 mm |
| Printbreedte (max.) | 72 mm |
| Diameter rol (max.) | 50mm |
| Snelheid(max) | 100 mm/s |
| Artikelcode | bixr310iak5 |
| Origineel artikelnummer | SPP-R310iak5/BEG |
| Merk | BIXOLON |
| Categorie | pos printers |
| Garantie | 24 maanden |
| Gewicht | 0.8400 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegen



