BIXOLONBIXOLON SLP-DL410, 8 dots/mm (203 dpi), RTC, USB, USB Host, Ethernet, EPL, ZPLII, zwart | SLP-DL410EK/beg
usp1_maintitle usp1_subtitle
usp2_maintitle usp2_subtitle
usp3_maintitle usp3_subtitle
usp4_maintitle usp4_subtitle
Beschrijving
bixolon slp-dl410 — 8 dots/mm (203 dpi), rtc
bixolon slp-dl410 is een daarnaast professionele oplossing en daarnaast biedt 8 dots/mm (203 dpi), rtc van BIXOLON, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen daarnaast, logistiek en daarnaast service. Met resolutie: 8 dots/mm (203 dpi), mediabreedte (max): 116 mm is dit product een daarnaast praktische keuze voor dagelijks gebruik waar betrouwbaarheid, compatibiliteit en daarnaast gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- direct thermisch – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- resolutie: 8 dots/mm (203 dpi) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- mediabreedte (max): 116 mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- printbreedte (max.): 108 mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- snelheid(max): 127 mm/sec. – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- real time cslot – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- black mark sensor – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- gap sensor – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
Technische specificaties
| Producttype | 8 dots/mm (203 dpi), rtc |
|---|---|
| Printtechnologie | direct thermisch |
| Resolutie | 8 dots/mm (203 dpi) |
| Mediabreedte (max) | 116 mm |
| Printbreedte (max.) | 108 mm |
| Snelheid(max) | 127 mm/sec. |
| Indeling | real time cslot |
| Artikelcode | bixdl410ek |
| Origineel artikelnummer | SLP-DL410EK/beg |
| Merk | BIXOLON |
| Categorie | etiketten printers |
| Garantie | 36 maanden |
| Gewicht | 1.7000 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegenCan we help?








