
Art: CTE351XXEBXEAN: 5711783860990
Citizen CT-E351, USB, RS232, 8 dots/mm (203 dpi), zwart | CTE351XXEBX
Uitstekende Klantenservice
High-Quality Products
Leider in Industriële Oplossingen
1.000.000+ Products in Stock
Zakelijke staffelprijzen op aanvraag.
Bestel vóór 17:00 en we verzenden vandaag nog
Beschrijving
citizen ct-e351 — usb, rs232
citizen daarnaast ct-e351 is een daarnaast professionele oplossing en daarnaast biedt usb, rs232 van CITIZEN, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen daarnaast, logistiek en daarnaast service. Met 8 dots/mm (203 dpi), mediabreedte (max): 80 mm is dit product een daarnaast praktische keuze voor dagelijks gebruik waar betrouwbaarheid, compatibiliteit en daarnaast gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- uitgang voorzijde – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- direct thermisch – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- 8 dots/mm (203 dpi) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- mediabreedte (max): 80 mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- printbreedte (max.): 76 mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- diameter rol (max.): 83mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- snelheid(max): 250 mm/sec. – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- usb – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
Technische specificaties
| Producttype | usb, rs232 |
|---|---|
| Kenmerk | uitgang voorzijde |
| Printtechnologie | direct thermisch |
| Resolutie | 8 dots/mm (203 dpi) |
| Mediabreedte (max) | 80 mm |
| Printbreedte (max.) | 76 mm |
| Diameter rol (max.) | 83mm |
| Artikelcode | cite351s |
| Origineel artikelnummer | CTE351XXEBX |
| Merk | CITIZEN |
| Categorie | pos printers |
| Garantie | 24 maanden |
| Gewicht | 2.2000 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegen






