IIYAMAProLite TF3215MC-B2AG, 24/7, 80cm (31,5''), Projected Capacitive, Full HD, kit (USB), black | TF3215MC-B2AG
Description
prolite tf3215mc-b2ag — 24/7, 80cm (31
prolite tf3215mc-b2ag is a 24/7, 80cm (31 from IIYAMA, designed for professional use in retail, POS, logistics and service. With screen size: 80 cm (31.5''), resolution: 1920x1080 pixels, this product is a practical choice for everyday operation where reliability, compatibility and ease of use matter.
Key Features
- screen size: 80 cm (31.5'')
- projected capacitive
- multi touch
- resolution: 1920x1080 pixels
- vesa mount (200x200 mm)
- response time: 8ms
- brightness 425cd
- contrast: 3000:1
Technical Specifications
| Product type | 24/7, 80cm (31 |
|---|---|
| Screen size | 80 cm (31.5'') |
| Minimum order quantity | projected capacitive |
| Minimum order quantity | multi touch |
| Resolution | 1920x1080 pixels |
| VESA | vesa mount (200x200 mm) |
| Response time | 8ms |
| Article code | iiytf3215mc-2 |
| Original article number | TF3215MC-B2AG |
| Brand | IIYAMA |
| Category | monitors (touch) |
| Warranty | 36 months |
| Weight | 12.8500 kg |
| Packing unit | 1 |
| Minimum order quantity | 1 |
Reviews
0/5
No reviews found
Add your reviewCan we help?









