IIYAMAiiyama ProLite T17XX, 43.2 cm (17''), Projected Capacitive, 10 TP, kit (USB), black | T1732MSC-B1S
Show all:
iiyama ProLite T17XX
Description
iiyama prolite t1732msc-b1s — 43.2 cm (17''), projected capacitive
iiyama prolite t1732msc-b1s is a 43.2 cm (17''), projected capacitive from IIYAMA, designed for professional use in retail, POS, logistics and service. With 43.2 cm (17''), multi touch (10 points), this product is a practical choice for everyday operation where reliability, compatibility and ease of use matter.
Key Features
- 43.2 cm (17'')
- projected capacitive
- multi touch (10 points)
- 1280x1024 pixels
- vesa mount (100x100 mm)
- response time: 5ms
- brightness 250cd
- viewing angle 170/160°(h/v)
Technical Specifications
| Product type | 43.2 cm (17''), projected capacitive |
|---|---|
| Minimum order quantity | 43.2 cm (17'') |
| Minimum order quantity | projected capacitive |
| Minimum order quantity | multi touch (10 points) |
| Minimum order quantity | 1280x1024 pixels |
| VESA | vesa mount (100x100 mm) |
| Response time | 5ms |
| Article code | iiy1732 |
| Original article number | T1732MSC-B1S |
| Brand | IIYAMA |
| Category | monitors (touch) |
| Warranty | 36 months |
| Weight | 6.7040 kg |
| Packing unit | 1 |
| Minimum order quantity | 1 |
Reviews
0/5
No reviews found
Add your reviewCan we help?





