IIYAMAiiyama TF3215MC-B2, 24/7, 80cm (31,5''), Projected Capacitive, Full HD, kit (USB), black | TF3215MC-B2
Description
iiyama prolite tf3215mc-b2 — 24/7, 80cm (31
iiyama prolite tf3215mc-b2 is a 24/7, 80cm (31 from IIYAMA, designed for professional use in retail, POS, logistics and service. With screen size: 80 cm (31.5''), touch technology: projected capacitive, this product is a practical choice for everyday operation where reliability, compatibility and ease of use matter.
Key Features
- screen size: 80 cm (31.5'')
- touch technology: projected capacitive
- multi touch
- 1920x1080 pixels
- response time: 8ms
- brightness 460cd
- contrast: 3000:1
- vga
Technical Specifications
| Product type | 24/7, 80cm (31 |
|---|---|
| Screen size | 80 cm (31.5'') |
| Touch technology | projected capacitive |
| Minimum order quantity | multi touch |
| Minimum order quantity | 1920x1080 pixels |
| Response time | 8ms |
| Brightness | brightness 460cd |
| Article code | iiytf3215mc3 |
| Original article number | TF3215MC-B2 |
| Brand | IIYAMA |
| Category | monitors (touch) |
| Warranty | 36 months |
| Weight | 12.8472 kg |
| Packing unit | 1 |
| Minimum order quantity | 1 |
Reviews
0/5
No reviews found
Add your reviewCan we help?






