IIYAMAiiyama TF3215MC-B2, 24/7, 80cm (31,5''), Projected Capacitive, Full HD, kabel (USB), zwart | TF3215MC-B2
Beschrijving
iiyama prolite tf3215mc-b2 — 24/7, 80cm (31
iiyama prolite tf3215mc-b2 is een daarnaast professionele oplossing en daarnaast biedt 24/7, 80cm (31 van IIYAMA, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen daarnaast, logistiek en daarnaast service. Met 80 cm (31.5''), touch technologie: projected capacitive is dit product een daarnaast praktische keuze voor dagelijks gebruik waar betrouwbaarheid, compatibiliteit en daarnaast gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- schermgrootte – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- 80 cm (31.5'') – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- touch technologie: projected capacitive – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- multi touch – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- 1920x1080 pixels – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- responstijd: 8ms – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- helderheid: 460cd – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- contrast: 3000:1 – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
Technische specificaties
| Producttype | 24/7, 80cm (31 |
|---|---|
| Scherm | schermgrootte |
| Schermformaat | 80 cm (31.5'') |
| Touch technologie | projected capacitive |
| Touchtechnologie | multi touch |
| Resolutie | 1920x1080 pixels |
| Responstijd | 8ms |
| Artikelcode | iiytf3215mc3 |
| Origineel artikelnummer | TF3215MC-B2 |
| Merk | IIYAMA |
| Categorie | touchscherm |
| Garantie | 36 maanden |
| Gewicht | 12.8472 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegenCan we help?









