
BackHomeGetac F110G7, 29,5cm (11,6''), Projected Capacitive, Full HD, USB, BT, Intel Core i5, SSD, Win. 11 Pro, RB | FTA164JI1DXX
Art: FTA164JI1DXXEAN: 4805388875532
Getac F110G7, 29,5cm (11,6''), Projected Capacitive, Full HD, USB, BT, Intel Core i5, SSD, Win. 11 Pro, RB | FTA164JI1DXX
Show all:
Getac F110 Version
Outstanding Customer Support
High-Quality Products
Leader in Industrial Solutions
1.000.000+ Products in Stock
Business tiered pricing available on request.
Order by 5:00 PM and we'll ship today.
Description
getac f110g7 — 29,5cm (11
getac f110g7 is a 29,5cm (11 from GETAC, designed for professional use in retail, POS, logistics and service. With screen size: 29.5 cm (11.6''), resolution: 1920x1080 pixels, this product is a practical choice for everyday operation where reliability, compatibility and ease of use matter.
Key Features
- fully rugged
- screen size: 29.5 cm (11.6'')
- projected capacitive
- multi touch
- resolution: 1920x1080 pixels
- camera (8 mp)
- front camera (5 mp)
- vibration
Technical Specifications
| Product type | 29,5cm (11 |
|---|---|
| Minimum order quantity | fully rugged |
| Screen size | 29.5 cm (11.6'') |
| Minimum order quantity | projected capacitive |
| Minimum order quantity | multi touch |
| Resolution | 1920x1080 pixels |
| Minimum order quantity | camera (8 mp) |
| Article code | getf110g7-4 |
| Original article number | FTA164JI1DXX |
| Brand | GETAC |
| Category | mobile terminals |
| Warranty | 36 months |
| Weight | 2.6950 kg |
| Packing unit | 1 |
| Minimum order quantity | 1 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Reviews
0/5
No reviews found
Add your review







