ELOElo 1509L, 39.6 cm (15,6''), Projected Capacitive, 10 TP, USB, kit (USB), black | E551755
usp1_maintitle usp1_subtitle
usp2_maintitle usp2_subtitle
usp3_maintitle usp3_subtitle
usp4_maintitle usp4_subtitle
Description
elo 1509l — 39.6 cm (15,6'')
elo 1509l is a 39.6 cm (15,6'') from ELO, designed for professional use in retail, POS, logistics and service. With screen size: 39.6 cm (15.6''), multi touch (10 points), this product is a practical choice for everyday operation where reliability, compatibility and ease of use matter.
Key Features
- screen size: 39.6 cm (15.6'')
- projected capacitive
- multi touch (10 points)
- resolution: 1366x768 pixels
- vesa mount (100x100 mm, 75x75 mm)
- response time: 12ms
- brightness 250cd
- viewing angle 90/60°(h/v)
Technical Specifications
| Product type | 39.6 cm (15,6'') |
|---|---|
| Screen size | 39.6 cm (15.6'') |
| Minimum order quantity | projected capacitive |
| Minimum order quantity | multi touch (10 points) |
| Resolution | 1366x768 pixels |
| VESA | vesa mount (100x100 mm, 75x75 mm) |
| Response time | 12ms |
| Article code | elo1509l-2 |
| Original article number | E551755 |
| Brand | ELO |
| Category | monitors (touch) |
| Warranty | 24 months |
| Weight | 4.9200 kg |
| Packing unit | 1 |
| Minimum order quantity | 1 |
Reviews
0/5
No reviews found
Add your reviewCan we help?






