ELOElo 1509L, 39.6 cm (15.6''), Projected Capacitive, 10 TP, USB, kabel (USB), zwart | E551755
usp1_maintitle usp1_subtitle
usp2_maintitle usp2_subtitle
usp3_maintitle usp3_subtitle
usp4_maintitle usp4_subtitle
Beschrijving
elo 1509l — 39.6 cm (15.6''), projected capacitive
elo 1509l is een daarnaast professionele oplossing en daarnaast biedt 39.6 cm (15.6''), projected capacitive van ELO, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen daarnaast, logistiek en daarnaast service. Met 39.6 cm (15.6''), multi touch (10 points) is dit product een daarnaast praktische keuze voor dagelijks gebruik waar betrouwbaarheid, compatibiliteit en daarnaast gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- schermgrootte – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- 39.6 cm (15.6'') – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- projected capacitive – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- multi touch (10 points) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- resolutie: 1366x768 pixels – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- vesa montagebeugel (100x100 mm, 75x75 mm) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- responstijd: 12ms – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- helderheid: 250cd – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
Technische specificaties
| Producttype | 39.6 cm (15.6''), projected capacitive |
|---|---|
| Scherm | schermgrootte |
| Schermformaat | 39.6 cm (15.6'') |
| Touchtechnologie | projected capacitive |
| Touchtechnologie | multi touch (10 points) |
| Resolutie | 1366x768 pixels |
| VESA | vesa montagebeugel (100x100 mm, 75x75 mm) |
| Artikelcode | elo1509l-2 |
| Origineel artikelnummer | E551755 |
| Merk | ELO |
| Categorie | touchscherm |
| Garantie | 24 maanden |
| Gewicht | 4.9200 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegenCan we help?







