ZebraZebra ZipShip 2300, thermal transfer ribbon, wax, 33mm | 02300GS03307
Description
Thermal transfer ribbons — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Thermal transfer ribbons is een verbruiksartikel van ZEBRA voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Key Features
- Kleur: Zwart
- Producttype: Thermisch transfer lint
- Specificatie 1: Zebra
- Specificatie 2: 2300
- Specificatie 3: wax
- Rol breedte: 33 mm
- Kern breedte: 110 mm
- Kern: 12.7 mm
Technical Specifications
| Producttype | Thermisch transfer lint |
|---|---|
| Specificatie 1 | Zebra |
| Specificatie 2 | 2300 |
| Specificatie 3 | wax |
| Rol breedte | 33 mm |
| Kern breedte | 110 mm |
| Kern | 12.7 mm |
| Lengte | 74m |
| Inktzijde | Buitenkant |
| Printkop | Flat-Head |
| Kleur | Zwart |
| Artikelcode | tt0210 |
| Origineel artikelnummer | 02300GS03307 |
| Merk | ZEBRA |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | Etikettenprinters |
| Gewicht | 0.0300 kg |
| Verpakkingseenheid | 12 |
| Minimale afname | 12 |
Reviews
0/5
No reviews found
Add your reviewCan we help?







