Aucun produit n’a été trouvé
Zebra02300GS03307 Zebra ZipShip 2300, ruban transfert thermique, cire, 33 mm
Tout afficher:
Imprimantes d’étiquettes,Consumables
Description
Thermal transfer ribbons — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Thermal transfer ribbons is een verbruiksartikel van ZEBRA voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Caractéristiques
- Kleur: Zwart
- Producttype: Thermisch transfer lint
- Specificatie 1: Zebra
- Specificatie 2: 2300
- Specificatie 3: wax
- Rol breedte: 33 mm
- Kern breedte: 110 mm
- Kern: 12.7 mm
Spécifications techniques
| Producttype | Thermisch transfer lint |
|---|---|
| Specificatie 1 | Zebra |
| Specificatie 2 | 2300 |
| Specificatie 3 | wax |
| Rol breedte | 33 mm |
| Kern breedte | 110 mm |
| Kern | 12.7 mm |
| Lengte | 74m |
| Inktzijde | Buitenkant |
| Printkop | Flat-Head |
| Kleur | Zwart |
| Artikelcode | tt0210 |
| Origineel artikelnummer | 02300GS03307 |
| Merk | ZEBRA |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | Etikettenprinters |
| Gewicht | 0.0300 kg |
| Verpakkingseenheid | 12 |
| Minimale afname | 12 |
Évaluations
0/5
Aucune évaluation n'a été trouvée
Ajouter un avisCan we help?











