ZebraZebra Z-Perform 1000D 60, Receipt roll, thermal paper, 101.6mm | 3004596
Show all:
POS Printers,Paper Rolls
Description
Ontvangstbewijzen — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Ontvangstbewijzen is een verbruiksartikel van ZEBRA voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Key Features
- Vrij van Bisphenol A
- Kleur: Wit
- Producttype: Ontvangstrol
- Specificatie 1: Zebra
- Specificatie 2: Z-Perform 1000D 60 Receipt
- Specificatie 3: Thermisch papier
- Breedte rol: 101.6 mm
- Lengte: 30 m
Technical Specifications
| Producttype | Ontvangstrol |
|---|---|
| Specificatie 1 | Zebra |
| Specificatie 2 | Z-Perform 1000D 60 Receipt |
| Specificatie 3 | Thermisch papier |
| Breedte rol | 101.6 mm |
| Lengte | 30 m |
| Diameter rol | 57 mm |
| Diameter van de kern | 19 mm |
| Key Features | vrij van Bisphenol A |
| Kleur | Wit |
| Artikelcode | tt0142 |
| Origineel artikelnummer | 3004596 |
| Merk | ZEBRA |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | POS Printers |
| Gewicht | 0.1880 kg |
| Verpakkingseenheid | 16 |
| Minimale afname | 16 |
Reviews
0/5
No reviews found
Add your reviewCan we help?








