ZebraZebra Z-Perform 1000D 60, bonrol, thermisch papier, 101.6mm | 3004596
Toon alle:
POS Printers,Papier rollen
Beschrijving
ontvangstbewijzen — zebra, z-perform 1000d 60 receipt
ontvangstbewijzen is een hoogwaardige zebra, z-perform 1000d 60 receipt van ZEBRA, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen, logistiek en service. Met z-perform 1000d 60 receipt, breedte rol: 101.6 mm is dit product een uitstekende keuze voor dagelijks gebruik waar maximale betrouwbaarheid, compatibiliteit en gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- zebra
- z-perform 1000d 60 receipt
- thermisch papier
- breedte rol: 101.6 mm
- lengte: 30 m
- diameter rol: 57 mm
- diameter van de kern: 19 mm
- kenmerken: vrij van bisphenol a
Technische specificaties
| Producttype | zebra, z-perform 1000d 60 receipt |
|---|---|
| Merk | zebra |
| Ribbonkwaliteit | z-perform 1000d 60 receipt |
| Printtechnologie | thermisch papier |
| Breedte rol | 101.6 mm |
| Lengte | 30 m |
| Diameter rol | 57 mm |
| Artikelcode | tt0142 |
| Origineel artikelnummer | 3004596 |
| Merk | ZEBRA |
| Categorie | verbruiksartikelen |
| Garantie | 0 maanden |
| Gewicht | 0.1880 kg |
| Verpakkingseenheid | 16 |
| Minimale afname | 16 |
Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegenCan we help?











