
BackHomeZebra ZT411, 12 dots/mm (300 dpi), peeler, LTU, disp. (colour), RTC, EPL, ZPL, ZPLII, USB, RS232, BT, Ethernet | ZT41143-T3E0000Z
Art: ZT41143-T3E0000ZEAN: 5704174400080
Zebra ZT411, 12 dots/mm (300 dpi), peeler, LTU, disp. (colour), RTC, EPL, ZPL, ZPLII, USB, RS232, BT, Ethernet | ZT41143-T3E0000Z
Outstanding Customer Support
High-Quality Products
Leader in Industrial Solutions
1.000.000+ Products in Stock
Business tiered pricing available on request.
Order by 5:00 PM and we'll ship today.
Description
Zebra ZT411 — 12 dots/mm (300 dpi) labelprinter met USB
De Zebra ZT411 is een labelprinter van ZEBRA voor bedrijven die snel en consistent etiketten willen printen. Dit model past bij retail, magazijn en logistiek en biedt printresolutie: 12 dots/mm (300 dpi), aansluitingen: Ethernet.
Key Features
- Printresolutie: 12 dots/mm (300 dpi)
- Maximale mediabreedte: 114 mm
- Maximale printbreedte: 104 mm
- Maximale roldiameter: 203 mm
- Printsnelheid: 254 mm/s
- Aansluitingen: USB (2x)
- Aansluitingen: RS232
- Aansluitingen: Bluetooth
Technical Specifications
| Producttype | labelprinter |
|---|---|
| Specificatie 1 | midrange printer |
| Specificatie 2 | thermotransfer |
| Printresolutie | 12 dots/mm (300 dpi) |
| Maximale mediabreedte | 114 mm |
| Maximale printbreedte | 104 mm |
| Maximale roldiameter | 203 mm |
| Printsnelheid | 254 mm/s |
| Specificatie 8 | peeler |
| Specificatie 9 | liner take-up spindle |
| Specificatie 10 | display (touch scherm, kleur) |
| Key Features | real-time clock |
| Aansluitingen | USB (2x) |
| Aansluitingen | RS232 |
| Aansluitingen | Bluetooth |
| Aansluitingen | Ethernet |
| RAM | 256 MB |
| Flash | 512 MB |
| Specificatie 18 | emulatie |
| Emulaties | ZPL |
| Emulaties | ZPLII |
| Meegeleverd | netsnoer (EU, UK) |
| Specificatie 22 | apart bestellen |
| Meegeleverd | interface kabel |
| Artikelcode | ettzt411-14 |
| Origineel artikelnummer | ZT41143-T3E0000Z |
| Merk | ZEBRA |
| Categorie | Etiketten printers |
| Subcategorie | Midrange printers |
| Garantie | 24 maanden |
| Gewicht | 19.4760 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Reviews
0/5
No reviews found
Add your review







