ZebraZebra Z-Select 2000D 190 Tag, thermal paper, 102x76mm | 800999-020
Description
zebra z-select 2000d 190 tag — thermal paper, premium coated
zebra z-select 2000d 190 tag is a thermal paper, premium coated from ZEBRA, designed for professional use in retail, POS, logistics and service. With core: 25, 4mm, this product is a practical choice for everyday operation where reliability, compatibility and ease of use matter.
Key Features
- thermal paper
- premium coated
- for desktop-printers
- core: 25
- 4mm
- diameter: 102mm
- dimensions (wxh): 102x76mm
- 450 labels/roll
Technical Specifications
| Product type | thermal paper, premium coated |
|---|---|
| Minimum order quantity | thermal paper |
| Minimum order quantity | premium coated |
| Minimum order quantity | for desktop-printers |
| Core | 25 |
| Minimum order quantity | 4mm |
| Diameter | 102mm |
| Article code | eti2111 |
| Original article number | 800999-020 |
| Brand | ZEBRA |
| Category | consumables |
| Warranty | 0 months |
| Weight | 0.6600 kg |
| Packing unit | 12 |
| Minimum order quantity | 12 |
Reviews
0/5
No reviews found
Add your reviewCan we help?











