
BackHomeTagsM3 Mobile UL20 AccessoryHoneywell CW45, 11,9cm (4,7''), BT (BLE), NFC, Android, ext. bat., RB | CW45-X0N-BND10XG
Art: CW45-X0N-BND10XGEAN: 6094046994960
Honeywell CW45, 11,9cm (4,7''), BT (BLE), NFC, Android, ext. bat., RB | CW45-X0N-BND10XG
Outstanding Customer Support
High-Quality Products
Leader in Industrial Solutions
1.000.000+ Products in Stock
Business tiered pricing available on request.
Order by 5:00 PM and we'll ship today.
Description
honeywell cw45 — 11,9cm (4
honeywell cw45 is a 11,9cm (4 from HONEYWELL, designed for professional use in retail, POS, logistics and service. With screen size: 11.9 cm (4,7''), 1280x720 pixels, this product is a practical choice for everyday operation where reliability, compatibility and ease of use matter.
Key Features
- screen size: 11.9 cm (4,7'')
- 1280x720 pixels
- quantity keys 20 keys
- camera (13 mp)
- front camera (8 mp)
- bluetooth (ble)
- wi-fi 6
- audio
Technical Specifications
| Product type | 11,9cm (4 |
|---|---|
| Screen size | 11.9 cm (4,7'') |
| Minimum order quantity | 1280x720 pixels |
| Minimum order quantity | quantity keys 20 keys |
| Minimum order quantity | camera (13 mp) |
| Minimum order quantity | front camera (8 mp) |
| Minimum order quantity | bluetooth (ble) |
| Article code | hwcw45-4 |
| Original article number | CW45-X0N-BND10XG |
| Brand | HONEYWELL |
| Category | mobile terminals |
| Warranty | 12 months |
| Weight | 0.6160 kg |
| Packing unit | 1 |
| Minimum order quantity | 1 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Reviews
0/5
No reviews found
Add your review






