
TerugHomeMerkenDATALOGICHoneywell CW45, 11,9cm (4,7''), BT (BLE), NFC, Android, ext. Bat., RB | CW45-X0N-BND10XG
Art: CW45-X0N-BND10XGEAN: 6094046994960
Honeywell CW45, 11,9cm (4,7''), BT (BLE), NFC, Android, ext. Bat., RB | CW45-X0N-BND10XG
Uitstekende Klantenservice
High-Quality Products
Leider in Industriële Oplossingen
1.000.000+ Products in Stock
Zakelijke staffelprijzen op aanvraag.
Bestel vóór 17:00 en we verzenden vandaag nog
Beschrijving
honeywell cw45 — 11,9cm (4
honeywell cw45 is een daarnaast professionele oplossing en daarnaast biedt 11,9cm (4 van HONEYWELL, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen daarnaast, logistiek en daarnaast service. Met 11.9 cm (4,7''), 1280x720 pixels is dit product een daarnaast praktische keuze voor dagelijks gebruik waar betrouwbaarheid, compatibiliteit en daarnaast gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- schermgrootte – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- 11.9 cm (4,7'') – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- 1280x720 pixels – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- functietoetsen 20 toetsen – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- camera (13 mp) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- front camera (8 mp) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- bluetooth (ble) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- wi-fi 6 – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
Technische specificaties
| Producttype | 11,9cm (4 |
|---|---|
| Scherm | schermgrootte |
| Schermformaat | 11.9 cm (4,7'') |
| Resolutie | 1280x720 pixels |
| Kenmerk | functietoetsen 20 toetsen |
| Kenmerk | camera (13 mp) |
| Kenmerk | front camera (8 mp) |
| Artikelcode | hwcw45-4 |
| Origineel artikelnummer | CW45-X0N-BND10XG |
| Merk | HONEYWELL |
| Categorie | mobiele terminals |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht | 0.6160 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegen




