
BackHomePanasonic TOUGHBOOK 33, 30.5 cm (12''), digitizer, USB, USB-C, RS232, BT, Ethernet, Wi-Fi, eSIM, 4G, Intel Core i5, SSD, Win. 10 Pro | CF-33GEPFVME
Art: CF-33GEPFVMEEAN: 4805388878434
Panasonic TOUGHBOOK 33, 30.5 cm (12''), digitizer, USB, USB-C, RS232, BT, Ethernet, Wi-Fi, eSIM, 4G, Intel Core i5, SSD, Win. 10 Pro | CF-33GEPFVME
Outstanding Customer Support
High-Quality Products
Leader in Industrial Solutions
1.000.000+ Products in Stock
Business tiered pricing available on request.
Order by 5:00 PM and we'll ship today.
Description
Panasonic TOUGHBOOK 33 — mobiele terminal voor professioneel dagelijks gebruik
De Panasonic TOUGHBOOK 33 is een mobiele computer van PANASONIC voor professioneel gebruik op de werkvloer of onderweg. Deze oplossing ondersteunt scan-, registratie- en datataken in logistiek, retail en field service.
Key Features
- Resolutie: 2160x1440 pixels
- Schermgrootte: 30.5 cm (12'')
- Helderheid: 1200 cd
- Aansluitingen: USB
- Aansluitingen: USB-C
- Aansluitingen: RS232
- Aansluitingen: Bluetooth
- Aansluitingen: Ethernet
Technical Specifications
| Producttype | Tablet PC |
|---|---|
| Specificatie 1 | schermgrootte |
| Schermgrootte | 30.5 cm (12'') |
| Specificatie 3 | capacitieve |
| Specificatie 4 | multi touch |
| Resolutie | 2160x1440 pixels |
| Specificatie 6 | Camera (8 MP) |
| Specificatie 7 | front camera (2 MP) |
| Specificatie 8 | digitizer |
| Helderheid | 1200 cd |
| Aansluitingen | USB |
| Aansluitingen | USB-C |
| Aansluitingen | RS232 |
| Aansluitingen | Bluetooth |
| Aansluitingen | Ethernet |
| Aansluitingen | WLAN (802.11ax) |
| Specificatie 16 | audio |
| Specificatie 17 | HDMI |
| Specificatie 18 | eSIM |
| Specificatie 19 | 4G (LTE) |
| Specificatie 20 | Intel Core i5 |
| Specificatie 21 | 1 |
| Specificatie 22 | 7 GHz |
| RAM | 16 GB |
| Ssd | 512 GB |
| Specificatie 25 | Win |
| Specificatie 26 | 10 Professional |
| Meegeleverd | voeding |
| Meegeleverd | netsnoer (EU) |
| Specificatie 29 | accu |
| Specificatie 30 | 2x |
| Beschermklasse | IP65 |
| Artikelcode | pancf33-35 |
| Origineel artikelnummer | CF-33GEPFVME |
| Merk | PANASONIC |
| Categorie | Mobiele terminals |
| Subcategorie | Tablet pcs |
| Garantie | 36 maanden |
| Gewicht | 4.4480 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Reviews
0/5
No reviews found
Add your review




