
TerugHomePanasonic TOUGHBOOK 33, 30.5 cm (12''), digitizer, USB, USB-C, RS232, BT, Ethernet, WLAN, eSIM, 4G, Intel Core i5, SSD, Win. 10 Pro | CF-33GEPFVME
Art: CF-33GEPFVMEEAN: 4805388878434
Panasonic TOUGHBOOK 33, 30.5 cm (12''), digitizer, USB, USB-C, RS232, BT, Ethernet, WLAN, eSIM, 4G, Intel Core i5, SSD, Win. 10 Pro | CF-33GEPFVME
Uitstekende Klantenservice
High-Quality Products
Leider in Industriële Oplossingen
1.000.000+ Products in Stock
Zakelijke staffelprijzen op aanvraag.
Bestel vóór 17:00 en we verzenden vandaag nog
Beschrijving
panasonic toughbook 33 — 30.5 cm (12''), digitizer
panasonic toughbook 33 is een hoogwaardige 30.5 cm (12''), digitizer van PANASONIC, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen, logistiek en service. Met 30.5 cm (12''), resolutie: 2160x1440 pixels is dit product een uitstekende keuze voor dagelijks gebruik waar maximale betrouwbaarheid, compatibiliteit en gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- schermgrootte
- 30.5 cm (12'')
- capacitieve
- multi touch
- resolutie: 2160x1440 pixels
- camera (8 mp)
- front camera (2 mp)
- digitizer
Technische specificaties
| Producttype | 30.5 cm (12''), digitizer |
|---|---|
| Scherm | schermgrootte |
| Schermformaat | 30.5 cm (12'') |
| Touchtechnologie | capacitieve |
| Touchtechnologie | multi touch |
| Resolutie | 2160x1440 pixels |
| Kenmerk | camera (8 mp) |
| Artikelcode | pancf33-35 |
| Origineel artikelnummer | CF-33GEPFVME |
| Merk | PANASONIC |
| Categorie | mobiele terminals |
| Garantie | 36 maanden |
| Gewicht | 4.4480 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegen







