ZebraZebra CC600, USB, Ethernet, Wi-Fi, 12.7 cm (5'') | CC600-5-3200LNWW
Description
Zebra CC600 — professionele oplossing voor dagelijks zakelijk gebruik
De Zebra CC600 is een professionele oplossing van ZEBRA voor zakelijk gebruik. Op basis van de beschikbare productspecificaties is dit product geschikt voor organisaties die betrouwbaarheid en compatibiliteit belangrijk vinden.
Key Features
- Resolutie: 1280x720 pixels
- Schermgrootte: 12.7 cm (5'')
- VESA-montage: VESA mount (75x75 mm)
- Aansluitingen: USB
- Aansluitingen: Bluetooth
- Aansluitingen: Ethernet
- Aansluitingen: Wi-Fi (802.11ac)
- Touchtechnologie: projected capacitive
Technical Specifications
| Producttype | Kiosk-System |
|---|---|
| Specificatie 1 | 1D |
| Specificatie 2 | 2D |
| Specificatie 3 | imager |
| Specificatie 4 | Touchscreen |
| Touchtechnologie | projected capacitive |
| Schermgrootte | 12.7 cm (5'') |
| Resolutie | 1280x720 pixels |
| Aansluitingen | USB |
| Aansluitingen | Bluetooth |
| Aansluitingen | Ethernet |
| Aansluitingen | Wi-Fi (802.11ac) |
| Specificatie 12 | audio |
| Specificatie 13 | HDMI |
| Specificatie 14 | Micro SD-Slot |
| VESA-montage | VESA mount (75x75 mm) |
| Audio | speaker |
| RAM | 4 GB |
| Flash | 32 GB |
| Apart bestellen | voedingsadapter |
| Meegeleverd | netsnoer |
| Artikelcode | sycc600 |
| Origineel artikelnummer | CC600-5-3200LNWW |
| Merk | ZEBRA |
| Categorie | Kiosk systemen |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht | 0.5280 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Reviews
0/5
No reviews found
Add your reviewCan we help?











