ZebraCC600-5-3200LNWW Zebra CC600, USB, Ethernet, Wi-Fi, 12.7 cm (5'')
Descrizione
Zebra CC600 — professionele oplossing voor dagelijks zakelijk gebruik
De Zebra CC600 is een professionele oplossing van ZEBRA voor zakelijk gebruik. Op basis van de beschikbare productspecificaties is dit product geschikt voor organisaties die betrouwbaarheid en compatibiliteit belangrijk vinden.
Caratteristiche
- Resolutie: 1280x720 pixels
- Schermgrootte: 12.7 cm (5'')
- VESA-montage: VESA mount (75x75 mm)
- Aansluitingen: USB
- Aansluitingen: Bluetooth
- Aansluitingen: Ethernet
- Aansluitingen: Wi-Fi (802.11ac)
- Touchtechnologie: projected capacitive
Specifiche tecniche
| Producttype | Kiosk-System |
|---|---|
| Specificatie 1 | 1D |
| Specificatie 2 | 2D |
| Specificatie 3 | imager |
| Specificatie 4 | Touchscreen |
| Touchtechnologie | projected capacitive |
| Schermgrootte | 12.7 cm (5'') |
| Resolutie | 1280x720 pixels |
| Aansluitingen | USB |
| Aansluitingen | Bluetooth |
| Aansluitingen | Ethernet |
| Aansluitingen | Wi-Fi (802.11ac) |
| Specificatie 12 | audio |
| Specificatie 13 | HDMI |
| Specificatie 14 | Micro SD-Slot |
| VESA-montage | VESA mount (75x75 mm) |
| Audio | speaker |
| RAM | 4 GB |
| Flash | 32 GB |
| Apart bestellen | voedingsadapter |
| Meegeleverd | netsnoer |
| Artikelcode | sycc600 |
| Origineel artikelnummer | CC600-5-3200LNWW |
| Merk | ZEBRA |
| Categorie | Kiosk systemen |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht | 0.5280 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Recensioni
0/5
Nessun commento trovato
Aggiungi il tuo commentoCan we help?











