ZebraZebra 8000D 10 Year Receipt, Receipt roll, thermal paper, 101.6mm | 3006419-T
Show all:
POS Printers,Paper Rolls
Description
Ontvangstbewijzen — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Ontvangstbewijzen is een verbruiksartikel van ZEBRA voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Key Features
- Vrij van Bisphenol A
- Kleur: Wit
- Producttype: Ontvangstrol
- Specificatie 1: Zebra
- Specificatie 2: 8000D 10 Year Receipt
- Specificatie 3: Thermisch papier
- Breedte rol: 101.6 mm
- Lengte: 31.7 m
Technical Specifications
| Producttype | Ontvangstrol |
|---|---|
| Specificatie 1 | Zebra |
| Specificatie 2 | 8000D 10 Year Receipt |
| Specificatie 3 | Thermisch papier |
| Breedte rol | 101.6 mm |
| Lengte | 31.7 m |
| Diameter rol | 57 mm |
| Diameter van de kern | 19 mm |
| Key Features | vrij van Bisphenol A |
| Kleur | Wit |
| Artikelcode | tt1146 |
| Origineel artikelnummer | 3006419-T |
| Merk | ZEBRA |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | POS Printers |
| Gewicht | 0.1860 kg |
| Verpakkingseenheid | 16 |
| Minimale afname | 16 |
Reviews
0/5
No reviews found
Add your reviewCan we help?








