ZebraZebra 8000D 10 Year Receipt, bonrol, thermisch papier, 101.6mm | 3006419-T
Toon alle:
POS Printers,Papier rollen
usp1_maintitle usp1_subtitle
usp2_maintitle usp2_subtitle
usp3_maintitle usp3_subtitle
usp4_maintitle usp4_subtitle
Beschrijving
ontvangstbewijzen — zebra, 8000d 10 year receipt
ontvangstbewijzen is een hoogwaardige zebra, 8000d 10 year receipt van ZEBRA, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen, logistiek en service. Met 8000d 10 year receipt, breedte rol: 101.6 mm is dit product een uitstekende keuze voor dagelijks gebruik waar maximale betrouwbaarheid, compatibiliteit en gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- zebra
- 8000d 10 year receipt
- thermisch papier
- breedte rol: 101.6 mm
- lengte: 31.7 m
- diameter rol: 57 mm
- diameter van de kern: 19 mm
- kenmerken: vrij van bisphenol a
Technische specificaties
| Producttype | zebra, 8000d 10 year receipt |
|---|---|
| Merk | zebra |
| Kenmerk | 8000d 10 year receipt |
| Printtechnologie | thermisch papier |
| Breedte rol | 101.6 mm |
| Lengte | 31.7 m |
| Diameter rol | 57 mm |
| Artikelcode | tt1146 |
| Origineel artikelnummer | 3006419-T |
| Merk | ZEBRA |
| Categorie | verbruiksartikelen |
| Garantie | 0 maanden |
| Gewicht | 0.1860 kg |
| Verpakkingseenheid | 16 |
| Minimale afname | 16 |
Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegenCan we help?










