CITIZENExternal paper roll holder, 20,3cm | 2000447
Description
external paper roll holder — 20,3cm
external paper roll holder is a 20,3cm from CITIZEN, designed for professional use in retail, POS, logistics and service. With 20, 3cm, this product is a practical choice for everyday operation where reliability, compatibility and ease of use matter.
Key Features
- 20
- 3cm
Technical Specifications
| Product type | 20,3cm |
|---|---|
| Minimum order quantity | 20 |
| Minimum order quantity | 3cm |
| Article code | cit2000447 |
| Original article number | 2000447 |
| Brand | CITIZEN |
| Category | label printers |
| Warranty | 0 months |
| Weight | 0.6000 kg |
| Packing unit | 1 |
| Minimum order quantity | 1 |
Reviews
0/5
No reviews found
Add your reviewCan we help?









