BackHomeTagsCoating: No01942-112Z - Receipt rolls, Zebra, Z-Perform 1000D 60 Receipt, thermal paper, 112 mm, 150 mm, 25.4 mm, white
Art: 01942-112ZEAN: 9504345433888
01942-112Z - Receipt rolls, Zebra, Z-Perform 1000D 60 Receipt, thermal paper, 112 mm, 150 mm, 25.4 mm, white
Description
ZEBRA Receipt Rolls, Zebra, Z-Perform 1000D 60 Receipt, Thermal Paper, 112 mm, 150 mm, 25.4 mm, White
The ZEBRA Receipt Rolls, Zebra, Z-Perform 1000D 60 Receipt, Thermal Paper, 112 mm, 150 mm, 25.4 mm, White is built for professional environments where reliability and ease of use matter every day. This product helps streamline workflows, reduce downtime and support consistent performance in retail, logistics, hospitality or industrial settings. Thanks to its business-focused design, it integrates smoothly into existing installations and supports efficient day-to-day operation.