
TerugHomeTagsM3 Mobile UL20 AccessoryZebra ZT231R, 8 dots/mm (203 dpi), disp. (kleur), RFID, USB, USB Host, RS232, BT (BLE), Ethernet, EPL, EPLII, ZPL, ZPLII | ZT23142-T0E00CFZ
Art: ZT23142-T0E00CFZEAN: 6152906873821
Zebra ZT231R, 8 dots/mm (203 dpi), disp. (kleur), RFID, USB, USB Host, RS232, BT (BLE), Ethernet, EPL, EPLII, ZPL, ZPLII | ZT23142-T0E00CFZ
Toon alle:
Zebra ZT231 Version
Uitstekende Klantenservice
High-Quality Products
Leider in Industriële Oplossingen
1.000.000+ Products in Stock
Zakelijke staffelprijzen op aanvraag.
Bestel vóór 17:00 en we verzenden vandaag nog
Beschrijving
zebra zt231r — 8 dots/mm (203 dpi), disp. (kleur)
zebra zt231r is een daarnaast professionele oplossing en daarnaast biedt 8 dots/mm (203 dpi), disp. (kleur) van ZEBRA, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen daarnaast, logistiek en daarnaast service. Met 8 dots/mm (203 dpi), mediabreedte (max): 114 mm is dit product een daarnaast praktische keuze voor dagelijks gebruik waar betrouwbaarheid, compatibiliteit en daarnaast gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- thermal transfer – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- 8 dots/mm (203 dpi) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- mediabreedte (max): 114 mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- printbreedte (max.): 104 mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- diameter rol (max.): 203mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- ribbon core: 25.4 mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- snelheid(max): 305 mm/s – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- display (touch scherm, kleur) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
Technische specificaties
| Producttype | 8 dots/mm (203 dpi), disp. (kleur) |
|---|---|
| Printtechnologie | thermal transfer |
| Resolutie | 8 dots/mm (203 dpi) |
| Mediabreedte (max) | 114 mm |
| Printbreedte (max.) | 104 mm |
| Diameter rol (max.) | 203mm |
| Ribbon core | 25.4 mm |
| Artikelcode | ettzt23143-8 |
| Origineel artikelnummer | ZT23142-T0E00CFZ |
| Merk | ZEBRA |
| Categorie | etiketten printers |
| Garantie | 24 maanden |
| Gewicht | 10.4760 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegen







