ZebraZebra ZQ610 Plus, Healthcare, RS232, BT (BLE), WLAN, 8 dots/mm (203 dpi) | ZQ61-HUWAE04-00
Beschrijving
zebra zq610 plus — healthcare, rs232
zebra zq610 plus is een daarnaast professionele oplossing en daarnaast biedt healthcare, rs232 van ZEBRA, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen daarnaast, logistiek en daarnaast service. Met 8 dots/mm (203 dpi), mediabreedte (max): 55.4mm is dit product een daarnaast praktische keuze voor dagelijks gebruik waar betrouwbaarheid, compatibiliteit en daarnaast gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- gezondheidszorg – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- direct thermisch – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- 8 dots/mm (203 dpi) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- mediabreedte (max): 55.4mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- printbreedte (max.): 48 mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- diameter rol (max.): 56 mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- snelheid(max): 115 mm/sec. – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- mini-usb – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
Technische specificaties
| Producttype | healthcare, rs232 |
|---|---|
| Toepassing | gezondheidszorg |
| Printtechnologie | direct thermisch |
| Resolutie | 8 dots/mm (203 dpi) |
| Mediabreedte (max) | 55.4mm |
| Printbreedte (max.) | 48 mm |
| Diameter rol (max.) | 56 mm |
| Artikelcode | ettzq61-12 |
| Origineel artikelnummer | ZQ61-HUWAE04-00 |
| Merk | ZEBRA |
| Categorie | etiketten printers |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht | 0.7380 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegenCan we help?









