
TerugHomePD45S0CE010020200 - Honeywell PD45, 8 dots/mm (203dpi), Peeler, Rewind, LTS, Disp. (Kleur), USB, USB-host, Ethernet, ZPLII, ZSim II, IPL, DPL
Art: PD45S0CE010020200EAN: 9502235334352
PD45S0CE010020200 - Honeywell PD45, 8 dots/mm (203dpi), Peeler, Rewind, LTS, Disp. (Kleur), USB, USB-host, Ethernet, ZPLII, ZSim II, IPL, DPL
Uitstekende Klantenservice
High-Quality Products
Leider in Industriële Oplossingen
1.000.000+ Products in Stock
Zakelijke staffelprijzen op aanvraag.
Bestel vóór 17:00 en we verzenden vandaag nog
Beschrijving
honeywell pd45 — 8 dots/mm (203 dpi), peeler
honeywell pd45 is een daarnaast professionele oplossing en daarnaast biedt 8 dots/mm (203 dpi), peeler van HONEYWELL, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen daarnaast, logistiek en daarnaast service. Met 8 dots/mm (203 dpi), mediabreedte (max): 114 mm is dit product een daarnaast praktische keuze voor dagelijks gebruik waar betrouwbaarheid, compatibiliteit en daarnaast gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- midrange printer – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- thermal transfer – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- 8 dots/mm (203 dpi) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- mediabreedte (max): 114 mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- printbreedte (max.): 108 mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- diameter rol (max.): 203mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- ribbon core: 25.4 mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- snelheid(max): 250 mm/s – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
Technische specificaties
| Producttype | 8 dots/mm (203 dpi), peeler |
|---|---|
| Kenmerk | midrange printer |
| Printtechnologie | thermal transfer |
| Resolutie | 8 dots/mm (203 dpi) |
| Mediabreedte (max) | 114 mm |
| Printbreedte (max.) | 108 mm |
| Diameter rol (max.) | 203mm |
| Artikelcode | hwpd45-20 |
| Origineel artikelnummer | PD45S0CE010020200 |
| Merk | HONEYWELL |
| Categorie | etiketten printers |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht | 12.1192 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegen








