
Art: C31CK52102EAN: 8715946704029
C31CK52102- Epson TM-M50II, Near End Sensor, snijplotter, USB, RS232, Ethernet, zwart
Uitstekende Klantenservice
High-Quality Products
Leider in Industriële Oplossingen
1.000.000+ Products in Stock
Zakelijke staffelprijzen op aanvraag.
Bestel vóór 17:00 en we verzenden vandaag nog
Beschrijving
epson tm-m50ii — near end sensor, cutter
epson tm-m50ii is een near end sensor, cutter van EPSON, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen, logistiek en service. Met resolutie: 7 dots/mm (180 dpi), mediabreedte (max): 58 mm is dit product een praktische keuze voor dagelijks gebruik waar betrouwbaarheid, compatibiliteit en gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- direct thermisch
- resolutie: 7 dots/mm (180 dpi)
- mediabreedte (max): 58 mm
- 80 mm
- diameter rol (max.): 83mm
- snelheid(max): 500 mm/s
- afsnijdmechanisme
- aansluiting: usb
Technische specificaties
| Producttype | near end sensor, cutter |
|---|---|
| Printtechnologie | direct thermisch |
| Resolutie | 7 dots/mm (180 dpi) |
| Mediabreedte (max) | 58 mm |
| Schermformaat | 80 mm |
| Diameter rol (max.) | 83mm |
| Snelheid(max) | 500 mm/s |
| Artikelcode | epstm50-2 |
| Origineel artikelnummer | C31CK52102 |
| Merk | EPSON |
| Categorie | pos printers |
| Garantie | 24 maanden |
| Gewicht | 2.1700 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegen







