IIYAMATF5539AS-B1AG- iiyama ProLite TF5539AS-B1AG, 24/7, 138,6 cm (54,6''), geprojecteerd capacitief, 4K, USB, RS232, Ethernet, Android, kit (USB)
Beschrijving
iiyama prolite tf5539as-b1ag — 24/7, 138.6cm (54.6'')
iiyama prolite tf5539as-b1ag is een daarnaast professionele oplossing en daarnaast biedt 24/7, 138.6cm (54.6'') van IIYAMA, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen daarnaast, logistiek en daarnaast service. Met 138.6 cm (54.6''), resolutie: 3840x2160 pixels is dit product een daarnaast praktische keuze voor dagelijks gebruik waar betrouwbaarheid, compatibiliteit en daarnaast gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- schermgrootte – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- 138.6 cm (54.6'') – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- projected capacitive – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- resolutie: 3840x2160 pixels – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- vesa montagebeugel (400x400 mm) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- responstijd: 8ms – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- helderheid: 500cd – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- kijkhoek: 178/178°(h/v) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
Technische specificaties
| Producttype | 24/7, 138.6cm (54.6'') |
|---|---|
| Scherm | schermgrootte |
| Schermformaat | 138.6 cm (54.6'') |
| Touchtechnologie | projected capacitive |
| Resolutie | 3840x2160 pixels |
| VESA | vesa montagebeugel (400x400 mm) |
| Responstijd | 8ms |
| Artikelcode | iiy5539-b1 |
| Origineel artikelnummer | TF5539AS-B1AG |
| Merk | IIYAMA |
| Categorie | touchscherm |
| Garantie | 36 maanden |
| Gewicht | 47.2000 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegenCan we help?





















