Large selection of products and fast shipping!
Je winkelwagen is momenteel leeg
Thermisch transfer lint, Honeywell, TMX 1310 / GP02, Wax, Rol breedte: 110mm, Kern breedte: 110mm, Kern: 25.4mm, Lengte: 220m, Rolls/Box: 10 Rolls, Inktzijde: Binnenkant, Printkop: Flat-Head, Kleur: Zwart
thermal transfer ribbons is een hoogwaardige honeywell, tmx 1310 / gp02 van HONEYWELL, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen, logistiek en service. Met tmx 1310 / gp02, rol breedte: 110mm is dit product een uitstekende keuze voor dagelijks gebruik waar maximale betrouwbaarheid, compatibiliteit en gebruiksgemak belangrijk zijn.
| Producttype | honeywell, tmx 1310 / gp02 |
|---|---|
| Merk | honeywell |
| Kenmerk | tmx 1310 / gp02 |
| Ribbonkwaliteit | wax |
| Rol breedte | 110mm |
| Kern breedte | 110mm |
| Kern | 25.4mm |
| Artikelcode | tt3439 |
| Origineel artikelnummer | 1-130645-01-0 |
| Merk | HONEYWELL |
| Categorie | verbruiksartikelen |
| Garantie | 0 maanden |
| Gewicht | 3.2000 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |