Large selection of products and fast shipping!
Votre panier est vide
Ruban transfert thermique, Honeywell, TMX 1310 / GP02, Cire, Largeur du rouleau : 110 mm, Largeur du mandrin : 110 mm, Cœur : 25,4 mm, Longueur : 220 m, Rouleaux/Boîte : 10 Rouleaux, Côté encre : Intérieur , Tête d'impression : Tête plate, Couleur : Noir
De Thermal transfer ribbons is een verbruiksartikel van HONEYWELL voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
| Producttype | Thermisch transfer lint |
|---|---|
| Specificatie 1 | Honeywell |
| Specificatie 2 | TMX 1310 / GP02 |
| Specificatie 3 | Wax |
| Rol breedte | 110 mm |
| Kern breedte | 110 mm |
| Kern | 25.4 mm |
| Lengte | 220m |
| Rolls/box | 10 Rolls |
| Inktzijde | Binnenkant |
| Printkop | Flat-Head |
| Kleur | Zwart |
| Artikelcode | tt3439 |
| Origineel artikelnummer | 1-130645-01-0 |
| Merk | HONEYWELL |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | Etikettenprinters |
| Gewicht | 3.2000 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |