HoneywellThermal transfer ribbons, Honeywell, TMX 1310 / GP02, Wax, 110mm, 220m, Binnenkant, Zwart | 1-130645-01-0
Toon alle:
Categorieën
usp1_maintitle usp1_subtitle
usp2_maintitle usp2_subtitle
usp3_maintitle usp3_subtitle
usp4_maintitle usp4_subtitle
Beschrijving
thermal transfer ribbons — honeywell, tmx 1310 / gp02
thermal transfer ribbons is een hoogwaardige honeywell, tmx 1310 / gp02 van HONEYWELL, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen, logistiek en service. Met tmx 1310 / gp02, rol breedte: 110mm is dit product een uitstekende keuze voor dagelijks gebruik waar maximale betrouwbaarheid, compatibiliteit en gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- honeywell
- tmx 1310 / gp02
- wax
- rol breedte: 110mm
- kern breedte: 110mm
- kern: 25.4mm
- lengte: 220m
- rolls/box: 10 rolls
Technische specificaties
| Producttype | honeywell, tmx 1310 / gp02 |
|---|---|
| Merk | honeywell |
| Kenmerk | tmx 1310 / gp02 |
| Ribbonkwaliteit | wax |
| Rol breedte | 110mm |
| Kern breedte | 110mm |
| Kern | 25.4mm |
| Artikelcode | tt3439 |
| Origineel artikelnummer | 1-130645-01-0 |
| Merk | HONEYWELL |
| Categorie | verbruiksartikelen |
| Garantie | 0 maanden |
| Gewicht | 3.2000 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegenCan we help?









