
TerugHomeTagsHoneywell Accessories VersionEpson ColorWorks C8000e, cutter, disp., USB, Ethernet, kabel (USB), zwart, grijs | C31CL02102BK
Art: C31CL02102BKEAN: 4805388874962
Epson ColorWorks C8000e, cutter, disp., USB, Ethernet, kabel (USB), zwart, grijs | C31CL02102BK
Uitstekende Klantenservice
High-Quality Products
Leider in Industriële Oplossingen
1.000.000+ Products in Stock
Zakelijke staffelprijzen op aanvraag.
Bestel vóór 17:00 en we verzenden vandaag nog
Beschrijving
epson kleurworks c8000e — cutter, disp.
epson kleurworks c8000e is een daarnaast professionele oplossing en daarnaast biedt cutter, disp. van EPSON, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen daarnaast, logistiek en daarnaast service. Met resolutie: 47 dots/mm (1200 dpi), mediabreedte (max): 112 mm is dit product een daarnaast praktische keuze voor dagelijks gebruik waar betrouwbaarheid, compatibiliteit en daarnaast gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- inkt jet – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- resolutie: 47 dots/mm (1200 dpi) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- mediabreedte (max): 112 mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- printbreedte (max.): 108 mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- snelheid(max): 300 mm/s – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- afsnijdmechanisme – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- display – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- usb (3.0) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
Technische specificaties
| Producttype | cutter, disp. |
|---|---|
| Kenmerk | inkt jet |
| Resolutie | 47 dots/mm (1200 dpi) |
| Mediabreedte (max) | 112 mm |
| Printbreedte (max.) | 108 mm |
| Snelheid(max) | 300 mm/s |
| Kenmerk | afsnijdmechanisme |
| Artikelcode | epsc8000bk |
| Origineel artikelnummer | C31CL02102BK |
| Merk | EPSON |
| Categorie | etiketten printers |
| Garantie | 12 maanden |
| Gewicht | 43.5200 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegen







