
Art: SRP-350plusVBaK/BEGEAN: 4805388872913
BIXOLON SRP-350plusV, cutter, USB, BT, Ethernet, zwart | SRP-350plusVBaK/BEG
Toon alle:
BIXOLON SRP-350plusV Version
Uitstekende Klantenservice
High-Quality Products
Leider in Industriële Oplossingen
1.000.000+ Products in Stock
Zakelijke staffelprijzen op aanvraag.
Bestel vóór 17:00 en we verzenden vandaag nog
Beschrijving
bixolon srp-350plusv — cutter, usb
bixolon srp-350plusv is een daarnaast professionele oplossing en daarnaast biedt cutter, usb van BIXOLON, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen daarnaast, logistiek en daarnaast service. Met 7 dots/mm (180 dpi), mediabreedte (max): 80 mm is dit product een daarnaast praktische keuze voor dagelijks gebruik waar betrouwbaarheid, compatibiliteit en daarnaast gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- direct thermisch – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- 7 dots/mm (180 dpi) – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- mediabreedte (max): 80 mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- printbreedte (max.): 72 mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- diameter rol (max.): 83mm – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- snelheid(max): 400 mm/s – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- afsnijdmechanisme – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
- optical sensor – zorgt voor efficiënter en betrouwbaarder gebruik
Technische specificaties
| Producttype | cutter, usb |
|---|---|
| Printtechnologie | direct thermisch |
| Resolutie | 7 dots/mm (180 dpi) |
| Mediabreedte (max) | 80 mm |
| Printbreedte (max.) | 72 mm |
| Diameter rol (max.) | 83mm |
| Snelheid(max) | 400 mm/s |
| Artikelcode | bix350pv |
| Origineel artikelnummer | SRP-350plusVBaK/BEG |
| Merk | BIXOLON |
| Categorie | pos printers |
| Garantie | 24 maanden |
| Gewicht | 2.5880 kg |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Minimale afname | 1 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegen







