ARMOR thermisch transfer lint, AXR7+ hars, 110mm, zwart | T15709IO
Beschrijving
thermal transfer ribbons — inkanto, axr 7+
thermal transfer ribbons is een hoogwaardige inkanto, axr 7+ van ARMOR, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen, logistiek en service. Met axr 7+, rol breedte: 110 mm is dit product een uitstekende keuze voor dagelijks gebruik waar maximale betrouwbaarheid, compatibiliteit en gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- inkanto
- axr 7+
- hars
- rol breedte: 110 mm
- kern breedte: 110 mm
- kern: 12.7 mm
- lengte: 100 m
- inktzijde: binnenkant
Technische specificaties
| Producttype | inkanto, axr 7+ |
|---|---|
| Merk | inkanto |
| Ribbonkwaliteit | axr 7+ |
| Ribbonkwaliteit | hars |
| Rol breedte | 110 mm |
| Kern breedte | 110 mm |
| Kern | 12.7 mm |
| Artikelcode | tt2868 |
| Origineel artikelnummer | T15709IO |
| Merk | ARMOR |
| Categorie | verbruiksartikelen |
| Garantie | 0 maanden |
| Gewicht | 3.0000 kg |
| Verpakkingseenheid | 25 |
| Minimale afname | 25 |
Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegenCan we help?









