Aucun produit n’a été trouvé
T15709IO ARMOR ruban transfert thermique, AXR7+ résine, 110 mm, noir
Tout afficher:
Imprimantes d’étiquettes,Consumables
Description
Thermal transfer ribbons — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Thermal transfer ribbons is een verbruiksartikel van ARMOR voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Caractéristiques
- Kleur: Zwart
- Producttype: Thermisch transfer lint
- Specificatie 1: Inkanto
- Specificatie 2: AXR 7+
- Specificatie 3: Hars
- Rol breedte: 110 mm
- Kern breedte: 110 mm
- Kern: 12.7 mm
Spécifications techniques
| Producttype | Thermisch transfer lint |
|---|---|
| Specificatie 1 | Inkanto |
| Specificatie 2 | AXR 7+ |
| Specificatie 3 | Hars |
| Rol breedte | 110 mm |
| Kern breedte | 110 mm |
| Kern | 12.7 mm |
| Lengte | 100 m |
| Inktzijde | Binnenkant |
| Printkop | Flat-Head |
| Kleur | Zwart |
| Artikelcode | tt2868 |
| Origineel artikelnummer | T15709IO |
| Merk | ARMOR |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | Etikettenprinters |
| Gewicht | 3.0000 kg |
| Verpakkingseenheid | 25 |
| Minimale afname | 25 |
Évaluations
0/5
Aucune évaluation n'a été trouvée
Ajouter un avisCan we help?






