T15709IO ARMOR Nastro trasportatore termico, AXR7+ resina, 110 mm, nero
usp1_maintitle usp1_subtitle
usp2_maintitle usp2_subtitle
usp3_maintitle usp3_subtitle
usp4_maintitle usp4_subtitle
Descrizione
Thermal transfer ribbons — verbruiksartikel voor betrouwbare dagelijkse inzet
De Thermal transfer ribbons is een verbruiksartikel van ARMOR voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
Caratteristiche
- Kleur: Zwart
- Producttype: Thermisch transfer lint
- Specificatie 1: Inkanto
- Specificatie 2: AXR 7+
- Specificatie 3: Hars
- Rol breedte: 110 mm
- Kern breedte: 110 mm
- Kern: 12.7 mm
Specifiche tecniche
| Producttype | Thermisch transfer lint |
|---|---|
| Specificatie 1 | Inkanto |
| Specificatie 2 | AXR 7+ |
| Specificatie 3 | Hars |
| Rol breedte | 110 mm |
| Kern breedte | 110 mm |
| Kern | 12.7 mm |
| Lengte | 100 m |
| Inktzijde | Binnenkant |
| Printkop | Flat-Head |
| Kleur | Zwart |
| Artikelcode | tt2868 |
| Origineel artikelnummer | T15709IO |
| Merk | ARMOR |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | Etikettenprinters |
| Gewicht | 3.0000 kg |
| Verpakkingseenheid | 25 |
| Minimale afname | 25 |
Recensioni
0/5
Nessun commento trovato
Aggiungi il tuo commentoCan we help?









