
Art: 56180-70397EAN: 6094020533543
bonrol, thermisch papier, 80mm, Pharmacy-A | 56180-70397
Toon alle:
POS Printers,Papier rollen
Uitstekende Klantenservice
High-Quality Products
Leider in Industriële Oplossingen
1.000.000+ Products in Stock
Zakelijke staffelprijzen op aanvraag.
Bestel vóór 17:00 en we verzenden vandaag nog
Beschrijving
ontvangstbewijzen — heipa, thermisch papier
ontvangstbewijzen is een hoogwaardige heipa, thermisch papier van HEIPA, ontwikkeld voor professioneel gebruik in retail, kassaomgevingen, logistiek en service. Met breedte rol: 80 mm, lengte: 80 m is dit product een uitstekende keuze voor dagelijks gebruik waar maximale betrouwbaarheid, compatibiliteit en gebruiksgemak belangrijk zijn.
Kenmerken
- heipa
- thermisch papier
- breedte rol: 80 mm
- lengte: 80 m
- diameter rol: 80 mm
- diameter van de kern: 12.7 mm
- kenmerken: pharmacy-a
- vrij van bisphenol a
Technische specificaties
| Producttype | heipa, thermisch papier |
|---|---|
| Kenmerk | heipa |
| Printtechnologie | thermisch papier |
| Breedte rol | 80 mm |
| Lengte | 80 m |
| Diameter rol | 80 mm |
| Diameter van de kern | 12.7 mm |
| Artikelcode | rot8080a |
| Origineel artikelnummer | 56180-70397 |
| Merk | HEIPA |
| Categorie | verbruiksartikelen |
| Garantie | 0 maanden |
| Gewicht | 0.3280 kg |
| Verpakkingseenheid | 50 |
| Minimale afname | 50 |
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

Reviews
0/5
Geen reviews gevonden
Je beoordeling toevoegenRecent bekeken




