
Art: 56180-70397EAN: 6094020533543
Can we help?![]()
Call us+31 (0)85 800 8108
Chat with usConnecting
Send us an email[email protected]
Send us a message+31641188657

De Ontvangstbewijzen is een verbruiksartikel van HEIPA voor betrouwbaar dagelijks gebruik. Dit product sluit aan op bestaande hardware en is bedoeld voor een consistente output in professionele workflows.
| Producttype | Ontvangstrol |
|---|---|
| Specificatie 1 | Heipa |
| Specificatie 2 | Thermisch papier |
| Breedte rol | 80 mm |
| Lengte | 80 m |
| Diameter rol | 80 mm |
| Diameter van de kern | 12.7 mm |
| Caractéristiques | Pharmacy-A |
| Specificatie 8 | vrij van Bisphenol A |
| Kleur | Wit |
| Artikelcode | rot8080a |
| Origineel artikelnummer | 56180-70397 |
| Merk | HEIPA |
| Categorie | Verbruiksartikelen |
| Subcategorie | POS Printers |
| Gewicht | 0.3280 kg |
| Verpakkingseenheid | 50 |
| Minimale afname | 50 |

